INTELEKT GADŻET

Prezentujemy Państwu nową generację gadżetów reklamowych o niespotykanej dotąd skuteczności reklamowej. INTELEKT GADŻET to unikalna kolekcja kreatywnych układanek ze stali szlachetnej, których rozwiązanie polega na rozdzieleniu od siebie elementów bez używania siły! Nasze gadżety intrygują, ekscytują, fascynują i wciągają. Angażują odbiorcę tak, że trudno przestać się nimi bawić. Intelekt Gadżet są niezależne od branży w jakiej działa firma. Adresujemy je do każdej firmy, która chce się wyróżnić na rynku i szuka oryginalnego gadżetu na targi, konferencje, szkolenia i prezenty.

 • gallery img
 • gallery img
 • gallery img
 • gallery img
 • gallery img
 • gallery img
 • gallery img
 • gallery img
 • gallery img
 • gallery img
 • gallery img
 • gallery img

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA GADŻETÓW INTELEKT WŚRÓD NASZYCH KLIENTÓW:
Konferencje których nie da się zapomnieć
Jeśli organizujecie konferencje i chcecie aby marka Waszej firmy została zapamiętana przez uczestników to warto wręczyć im oryginalny prezent. Nasze gadżety, sprawią, że klienci zapamiętają Waszą konferencję na długo po zakończeniu imprezy a logo Państwa firmy będzie im ciągle towarzyszyć podczas zabawy układanką.
* Szkolenia pełne atrakcji
Podarujcie na szkoleniu oryginalny, edukacyjny gadżet reklamowy, który mile zaskoczy słuchaczy i uatrakcyjni Państwa szkolenie. Dzięki naszym gadżetom reklamowym szkolenie zostanie zapamiętane przez odbiorców a Państwa firma będzie postrzegana jako innowacyjna i oryginalna.
* Wyróżnijcie się na targach
Jeśli bierzecie udział w targach branżowych to nasze gadżety reklamowe są właśnie dla Was. Warto je wręczyć wyjątkowym gościom stoiska lub przyszłym kontrahentom. Nasze gadżety podkreślą wyjątkowy i unikalny charakter Państwa oferty i wyróżnią Was na tle konkurencji.
* Gadżet, który mieści się w kopercie
Wszystkie układanki mają poręczny, kieszonkowy rozmiar. Dzięki temu możecie włożyć je do koperty i przesłać listem gdziekolwiek chcecie. To stwarza dodatkowe możliwości marketingu o nieograniczonym zasięgu i niespotykanej skuteczności.
* Wyjątkowy prezent dla partnerów biznesowych
Jeśli zależy Państwu na budowaniu bliskich relacji z partnerami biznesowymi to warto pomyśleć o podarowaniu im wyjątkowego prezentu. Nasze gadżety reklamowe podkreślą wyjątkowy i innowacyjny charakter Państwa oferty oraz utrwalą markę Waszej firmy wśród kontrahentów.
* Oryginalny upominek dodany do produktu
Jeśli są Państwo producentem to sugerujemy wykorzystać nasze gadżety jako oryginalny prezent dodany do Państwa produktu. Dzięki niemu Wasi klienci poczują się naprawdę wyjątkowi a marka Państwa firmy zostanie lepiej zapamiętana przez odbiorców.

 
dodaj do ulubionych na górę wstecz

Firma poligraficzno-reklamowa
"Art-press" Jacek Kaczmarek
85-010 Bydgoszcz
ul. Dworcowa 54

e-mail: biuro@artpress.eu
tel. +48 52 322 42 71
fax: +48 52 322 42 71
kom. +48 513 123 333

NETImage - Centrum Zarządzania Wizerunkiem w Internecie

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.